воскресенье, 3 июля 2016 г.

Відомо, що будь-який вид спорту корисний для здоров’я людини. Кожен вид спорту певним чином впливає на різні органи і системи людини. Користь є і від бігу, і від шахів. Плавання – особливий вид спорту, тому що воно зміцнює майже всі системи людини, розвиває м’язову тканину, спалює калорії, допомагає розслабитися і отримати прекрасну фігуру. Крім того зануритися в прохолодну воду  особливо приємно в літній спекотний день. Плавання – це два в одному: і задоволення, і користь.
Вправи у воді настільки ж ефективні, як і на суші. Перевагою плавання є те, що навантаження у воді відчуваються менше, а також завдяки підтримуючій дії води можна працювати тільки над певними м’язами тіла.
Плавання дуже сприятливо впливає на організм. Воно зміцнює серце, зменшує вагу і уповільнює процеси старіння.
Переваги плавання:
Плавання спалює жир і калорії. Якщо в день проводити хоча б 30-40 хвилин в басейні, то можна досягти схуднення за дуже короткий час. Плавання здатне спалювати таку ж кількість калорій, як і альпінізм або аеробіка.
За допомогою плавання можна легко отримати спортивну м’язисту фігуру. Плавання корисно не тільки тим, що воно позитивно впливає на деякі групи м’язів, а в цілому розвиває мускулатуру. Оскільки людина намагається втриматися руками на воді, з’являється певне навантаження на м’язи спини, плечей і грудей. Рушійною силою є ноги, тому заняття плаванням роблять їх стрункими. Так як у воді опір більше, ніж на повітрі, м’язи напружуються більше, і відповідно гарну фігуру в результаті можна отримати набагато швидше.
Плавання здатне зняти стрес, заспокоїти і дати заряд енергії людині.
Займатися плаванням можуть практично всі. Якщо дитину з самого народження привчати до водних вправ, то в майбутньому вона буде здоровою і фізично міцною.
Плавання зменшує ризик серцево-судинних захворювань. За допомогою регулярного відвідування басейну можна підвищити витривалість організму.
Також водні вправи сприяють нормалізації тиску і поліпшенню кровообігу.
Після плавання немає больових відчуттів, як після бігу або стрибків.
Під час плавання розвиваються легені і поліпшується робота дихальної системи.
Вода здатна охолоджувати тіло, не дозволяє перегріватися під час плавання, а також позбавляє від відчуття пітливості.
У чому мінуси?
– Серед мінусів плавання можна назвати тільки один. Це те, що якщо ви вирішили займатися цим видом спорту професійно, то будьте готові до нарощування м’язової маси на руках і плечах. Плавці-спортсмени зазвичай верхню частину тулуба мають досить широку, а також накачані руки.
користь плавання

Комментариев нет:

Отправить комментарий